Центр підтримки інклюзивної освіти

 

 

   Центр підтримки інклюзивної освіти є структурним підрозділом Київського фахового коледжу прикладних наук, виконує функції спеціального навчально-реабілітаційного підрозділу.

Метою діяльності Центру  є реалізація освітньої політики держави з питань підтримки осіб з особливими освітніми потребами в системі фахової передвищої, вищої освіти міста Києва в умовах безбар’єрного середовища; організації інклюзивного освітнього процесу та спеціального навчально-реабілітаційного супроводу осіб з особливими освітніми потребами, забезпечення їм доступу до якісної загальної середньої, фахової передвищої, вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем з урахуванням обмежень життєдіяльності.

 

 Цінності українського народу базуються на повазі: до себе, до інших, до індивідуальності, багатогранності та нашого майбутнього. Ми прагнемо керуватись принципами різноманітності та інклюзивності у всьому, що ми робимо, зосереджуючись на трьох основних сферах: культура, інновації та суспільство. Ми маємо будувати інклюзивну культуру, у якій відіграють важливу роль різноманітні таланти та життєвий досвід осіб з інвалідністю. Окрім різноманітності, ми прагнемо досягнути залученості всіх членів суспільства до будь-яких  соціокультурних процесів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИКЛАДАЧАМ ПІД ЧАС РОБОТИ З ОСОБАМИ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ

 

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

 

 Інформація для тих, хто працює з людьми з порушеннями слуху  

 

Положення про доступність до навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

 

План заходів

 

Про організацію освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами у 2022/2023 навчальному році

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ У КИЇВСЬКОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ПРИКЛАДНИХ НАУК 

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ КИЇВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ПРИКЛАДНИХ НАУК