Фотостудія та дизайн-поліграфія

         

Фотостудія та дизайн-поліграфія

Наша фотостудія з високопрофесійним обладнанням дозволяє здійснювати масштабні  фотота відеозйомкирізноманітних заходів та подій,  які проводяться не тільки в Коледжі але й за його межами. Коледж активно створює та приймає участь у різних професійних  конкурсах та Олімпіадах України. Фотостудія висвітлює наших студентів, як у професійній діяльності, так і в соціальному житті. Порфоліо нашої студії складають портретні, предметні, пейзажні та каталожні фотосесії. Також, ми проводимо різні локаційні види зйомок, іміджеві, фешн, створюємо відеоролики з життя нашого Коледжу. Наші студенти постають у ролі моделей, творчих студентів та майбутніх фахівців.

Велику роль відіграє професійний досвід фотографа.

Відчуття характеру та емоції дозволяє досягти максимальної виразності фотозйомки. В цьому полягає майстерність фотографа. Попереднє налаштування світлотіні, падаючої тіні, виявлення напівтонів – з цього починається серйозна підготовка до зйомки. Окремим етапом, треба зазначити правильний підбір реквізиту. Не останню роль грає фантазія та уява фотографа, прийняття нестандартних та креативних рішень, де звичайно, бувають присутні елементи творчої спонтанності.

Фінальна стадія фотозйомки складається з процесу обробки та ретушуванні кращих фотографій. Для досягнення максимального колористичного звучання фотографій та відео, використовуються такі програми як «Photoshop», «Lightroom», «AdobeCameraRaw».

Опрацьовані фотографії розміщуються на веб-сайтах, конкурсах, рекламно-інформаційних матеріалів та інших 142 напрямків діяльності Коледжу. Коледжом створено багатосторінкові ювілейні каталоги з життя коледжу починаючи з часів заснування закладу до теперішнього часу. Розробляються макети до зовнішніх банерів «Київського фахового коледжу прикладних наук» різноманітних інформаційних буклетів. Проводяться різноманітні фотосесії  студентських колекцій та розроблено макети альбомів дипломних робіт наших талановитих випускників.