Центр розвитку підприємництва

Центр розвитку підприємництва є структурним підрозділом відділення бізнесу Київського фахового коледжу прикладних наук.

 

   Діяльність центру спрямована на надання можливості здобувачам освіти отримати та вдосконалити знання, необхідні для створення та ведення власної справи у майбутньому, шляхом їх залучення до розв’язання практичних економічних та управлінських проблем бізнесу, побудови міцних та довгострокових зв’язків з роботодавцями, партнерами, органами державного управління. 

 

Місія Центру 

     Основною метою Центру є: 

 • Розвиток навичок підприємництва  та управлінської культури у здобувачів освіти.
 • Підвищення ділової та підприємницької активності здобувачів освіти, залучення представників бізнес-спільноти та стейкхолдерів до колабораціїї, організації та проведення тренінгів, семінарів, конкурсів, бізнес-турнірів і  бізнес-симуляцій.
 • Розвиток підприємницьких навичок здобувачів освіти шляхом залучення їх до практичної реалізації бізнес-проєктів, втілення особистих бізнес-ідей, зокрема й спільно із суб’єктами малого та середнього бізнесу, використання технологій для особистого та корпоративного розвитку.
 • Сприяння створенню умов для розвитку кар’єри, подальшого працевлаштування та підтримки підприємницьких ініціатив здобувачів освіти шляхом надання консультаційних та інформаційних послуг.
 • Посилення практичної спрямованості освітнього процесу та залучення потенційних працедавців до участі в ньому.
 • Профорієнтаційна робота в напрямі популяризації економічних спеціальностей. 

 

Діяльність центру 

    Ключовим напрямком діяльності є:

 • організація та проведення бізнес-тренінгів, івентів, бізнес-симуляцій, що включають практичні поради щодо відкриття та розширення власного бізнесу у майбутньому, управління бізнес-процесами великих компаній, використання технологій для особистого та корпоративного розвитку.

Центр постійно координує та проводить ряд заходів, включаючи позанавчальні ініціативи: 

 

 • івенти, тренінги та семінари з практикуючими фахівцями, роботодавцями та стрейкхолдерами провідних українських та міжнародних компаній у сфері освіти, фінансів та бізнесу: HR-бренд агенція UGEN, Біофармацевтична компанія MSD Ukraine;  America House Kyiv, ТОВ ЕС.СІ.АЙ.-КОНСАЛТИНГ, ГО «Асоціація фінансових консультантів України», UKRSIBBANK, Raiffeisen Bank Aval, Печерська районна філія Київського міського центру зайнятості і багато інших.
 • безкоштовне навчання та підвищення рівня професійної грамотності у сфері електронного документообігу M.E.Doc  від українського розробника рішень для автоматизації бізнесу  компанії Linkos Group;
 • проведення майстер-класів від успішних стейкхолдерів та партнерів Коледжу: Артекспо Україна  Kyiv Fashion;
 • підтримка студентів у івент-змаганнях з підприємництва та управлінської діяльності «Ігри Заводів» від UGEN;
 • організація та проведення тематичних вебінарів з розвитку підприємницьких навичок і засад цифрової трансформації української економіки в рамках Global Entrepreneurship Week;
 • заохочення студентської спільноти до підвищення фінансової обізнаності разом з Global Money Week, Дія. Бізнес,  Prometheus, Освітній Хаб, Всеосвіта тощо.
 • координація участі у Всеукраїнських та міжнародних конференціях (Міжнародна студентська наукова онлайн конференція «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки» на базі Національного університету «Львівська політехніка»; Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування», конкурс серед студентів м. Києва «Моя професія бухгалтер», Всеукраїнський турнір «Управлінські перегони» і інші). 

Центром розвитку підприємництва постійно проводяться просвітницькі заходи, конференції, зустрічі, тренінги  для здобувачів та співробітників щодо інтеграції України у європейський простір та північноатлантичний альянс.