Ідентичний код твого міста

Умови участі в Конкурсі

ІДЕНТИЧНИЙ КОД ТВОГО МІСТА

Київський фаховий коледж прикладних наук (далі Коледж) за підтримкиДепартаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує Міський конкурс «ІДЕНТИЧНИЙ КОД ТВОГО МІСТА».


МЕТА КОНКУРСУ:


Залучення творчої молоді до створення візуальних дизайн-об'єктів як практичної складової професії дизайнера, спонукання до переосмислення візуальних форм міста Києва відповідно до викликів часу.


ФІЛОСОФІЯ КОНКУРСУ:


Місто Київ, як серце країни, має незліченну кількість неповторних кодів: в особливостях природного розташування, архітектурі, скульптурних об'єктах, історичних подіях та особистостях. Саме ці коди формують його неповторність і пізнаваність на тлі міст світу.


Виклики часу створюють нові форми ідентичності. Збройна агресія держави-окупанта проти України руйнує обличчя міста та спонукає до переосмислення його візуальної складової: виникають тимчасові споруди-укріплення навколо історичних пам’яток, створюються тематичні стінописи та меморіали.


Задачею Конкурсу є привертання уваги через мистецькі проєкти до утвердження української національної та громадянської ідентичності.


АВДИТОРІЯ КОНКУРСУ:


Учні 7 - 11 класів та студенти різних рівнів закладів освіти міста Києва.


НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:


- СТІНОПИС. Гасло: Українська ідентичність.


- ПЛАКАТ. Гасло: Київ - територія сильних та мужніх.


 

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ


Зміст робіт:

В роботах бажано відображати обрані з наступних складових:


- досягнення українців та їх внесок у скарбницю світової цивілізації, зокрема у сферах освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, бізнесу;


- формування позитивного образу ветеранів та ветеранок війни;


- вшанування пам’яті загиблих ветеранів та ветеранок війни;


- захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності тощо;


- формування та утвердження патріотичної свідомості, поваги до державних символів, суспільно-державних (національних) цінностей України;


- популяризація історії України, зокрема боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, видатних особистостей українського державотворення, ветеранів та ветеранок війни, Захисників та Захисниць України, які полягли в боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності України, українців, досягнення яких увійшли до світової історії;


- популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України тощо.


Для подачі робіт необхідно заповнити електронну форму з інформацією про автора і роботу https://forms.gle/TUTQYCjEyKgqGmfy6, прикріпити фото роботи у форматі PNG, а також надіслати роботу наземною поштою (або привезти до оргкомітету особисто) у паперовій формі.


Вимоги до паперових проєктів:

Формат: А3


Матеріали: папір (мелований/акварельний), не менше 200 г/м² або друк на ПВХ.


Виконання: від традиційних технік (будь-якими художніми засобами: фарби, маркери, олівці тощо) до застосуванням графічних редакторів, доповненої реальності та штучного інтелекту (друк робіт).


Адреса для надсилання робіт:

Київський фаховий коледж прикладних наук, вул. Джона Маккейна, 29, м. Київ, 01042, в листі зазначити: Конкурс Ідентичний код твого міста.


Всі надіслані роботи преставляються у формі відкритої експозиції у виставковому просторі Коледжу. Перелік переможців буде оприлюднено на офіційному сайті Коледжу. Роботи фіналістів і переможців будуть продемонстровані в рамках відзначення Дня міста Києва. Дати та місця проведення фінального заходу Конкурсу з нагородженням переможців буде повідомлено напередодні. Переможці Конкурсу відзначаються дипломами, учасники - сертифікатами.


Кожен учасник може надати необмежену кількість робіт.

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:


1. До 13.05.2024 учасники конкурсу мають заповнити електронну форму https://forms.gle/TUTQYCjEyKgqGmfy6, виконати роботу згідно з вимогами конкурсного завдання та надіслати її Організатору.


2. 21.05 - 22.05.2024 – робота журі, визначення переможців Конкурсу.


3.25.05 -26.05.2024 фінальний захід, нагородження переможців Конкурсу, експозиція робіт номінантів.


Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному Конкурсі!


Сформуємо айдентику нашого міста разом!


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:


вул. Джона Маккейна, 29, м. Київ, Україна, 01042


Контактна особа: Марія ІВАСЕНКОgraphkodm@gmail.com,


+38 063 6363895.