Центр національно-патріотичного виховання

  

  

Головна мета виховання студентської молоді – формування високої патріотичної свідомості та людської гідності, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розвитку своєї держави, готовності  до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.     


   Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребує іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Основним цільовим напрямом стає забезпечення безпекової складової здоров’я особистості, забезпечення її фізичного, психологічного, соціального і духовного благополуччя. Виходячи з цього, основними напрямами та завданнями виховної роботи у Коледжі є національно-патріотичне виховання, надання здобувачам освіти знань з основ безпеки та оцінювання поведінки правильних безпекових дій в умовах воєнного стану, надання психологічної підтримки.


Волонтерство:


   Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці, на фронті і в тилу, самовіддано працює задля нашої Перемоги. Сьогодні педагогічний та студентський колектив Коледжу вміло поєднують роботу, навчання та волонтерство.


  

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України

План заходів національно-патріотичного виховання 2022-2025

Участь спільноти КФКПН у військовому вишколі 23.03.2024