Центр національно-патріотичного виховання

  

 Головна мета виховання студентської молоді – формування високої патріотичної свідомості і людської гідності, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розвитку своєї держави, готовності  до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.      

 

   Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану потребує іншого змісту та підходів до проведення виховної роботи. Основним цільовим напрямом стає забезпечення безпекової складової здоров’я особистості, забезпечення її фізичного, психологічного, соціального і духовного благополуччя. Виходячи з цього, основними напрямами та завданнями виховної роботи у Коледжі є національно-патріотичне виховання, надання здобувачам освіти знань з основ безпеки та оцінювання поведінки правильних безпекових дій в умовах воєнного стану, надання психологічної підтримки.

 

Волонтерство:

 

   Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці, на фронті і в тилу, самовіддано працює задля нашої Перемоги. Сьогодні педагогічний та студентський колектив Коледжу вміло поєднують роботу, навчання і волонтерство. 

   За ініціативою Студентського Парламенту організовані благодійні збори на допомогу пораненим захисникам у військовий госпіталь:

 

5168 7451 7561 8799 – відповідальна особа Вікторія Левицька.

    Через початок повномасштабної війни Росії проти України тисячі тварин залишились без даху над головою. Порятунок звірів зараз лежить на плечах волонтерів, що організовують притулки, доглядають за тваринами та шукають їм нових господарів. Студентський актив Коледжу не залишається осторонь та  організовує благодійний збір на підтримку притулку для тварин:

 

4441 1144 3154 5225 – відповідальна особа Маргарита Пиндюра.

 

 

 

 

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України

План заходів національно-патріотичного виховання 2022-2025