Фізкультурно-оздоровчий центр

           

 Фізкультурно-оздоровчий центр

  

Фізична культура та виховання у сфері освіти базується на затверджених відповідно до закону державних стандартах освіти, спрямованих на забезпечення науково обґрунтованих норм рухової активності дітей та молоді з урахуванням стану їхнього здоров'я, рівня фізичного та психічного розвитку.

(Частину третю статті 26 виключено на підставі Закону № 76-VIII від 22.05.2021)

Фізична культура та виховання, шляхом проведення обов'язкових занять, у фахової передвищій освіті здійснюється відповідно до навчальних програм, затверджених у встановленому порядку.

Основна мета «Фізкультурно-оздоровчого центру» – сприяння залученню студентів до здорового способу життя та спортивної діяльності. Сприяння вдосконаленню проведення обов’язкових знань з фізичної культури та виховання.

Фізкультурно-оздоровчий центр:

1. Забезпечує активний відпочинок студентів.

2. Формує вміння самостійно використовувати доступні засоби фізичного виховання у повсякденному житті з метою оздоровлення, фізичного вдосконалення, корисного та культурного проведення дозвілля.

 3. Залучає до систематичних занять фізичними вправами якомога більшу кількість студентів з метою формування у них звички і потреби виконувати фізичні вправи.

4. Підтримує здоровий спосіб життя.

5. Сприяє вибору студентами виду спорту та досягнення в ньому високих результатів на рівні нормативних вимог спортивної кваліфікації.

Фізкультурно-оздоровчий центр у Коледжі має на меті забезпечити розвиток фізичного здоров’я студентів, комплексний підхід до формування розумових і фізичних здібностей особистості, вдосконалення фізичної та психологічної підготовки до активного способу життя, широкого використання різноманітних засобів та форм фізичного виховання і масового спорту, безперервності цього процесу.

Значна увага приділяється розвитку студентського спорту та спорту вищих   

спортивних досягнень. Спортсменам Коледжу надається допомога та створюються умови для успішного поєднання навчання зі спортивною діяльністю.

У Коледжі успішно навчаються чемпіони та призери Печерського району, м. Києва, України, Європи, світу та Дефлімпійських ігор.

 

         Студенти Коледжу – учасники ХХІІІ Дефлімпійських ігор

 

 

 

Срібні призери ХХІV Дефлімпійських ігор: волейбол класичний (чоловіки), бронзові призери (жінки), Бразилія 2022 (1-15 травня);

 

 

     В складі національної дефлімпійської збірної з класичного волейболу студенти КФКПН: Грушка Андрій – бакалаврат, Колбасін Тихон – студент 3 курсу.

 

 

Володарі Кубку Чемпіонату Європи – студенти КФКПН

 

 

 

Чемпіони м. Києва, України з волейболу класичного, волейболу пляжного, спортивного орієнтування, боулінгу, академічного веслування, з шашок-100.

 

 

Шаховий клуб

 

Розвиток активних видів спорту та підтримка здорового способу життя позитивно впливає на формуванні  характеру у студентів, сприяють розвитку у них сили волі, мужності, сміливості, працьовитості, витримки, взаємодопомоги.

 

Долучайтеся до здорового способу життя та спортивної діяльності

 

у нашому Коледжі.