Заочна освіта

   Заочна форма — вид навчання, який поєднує в собі риси самонавчання і очного навчання.

Прийом на навчання без відриву від виробництва здійснюється згідно з Правилами прийому. Особи, які навчаються у вищих закладах освіти за заочною (дистанційною)   формою, мають статус студента і на них поширюються права та обов’язки, визначені чинним законодавством.

    На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня фахового молодшого бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

    На навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «фаховий молодший бакалавр» на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за умови вступу на споріднений напрям підготовки, або «молодший спеціаліст» і «фаховий молодший бакалавр» при вступі на бакалавра.

    Заочне навчання використовує потоковий принцип: єдиний для всіх студентів освітній план, загальні терміни здачі контрольних і курсових робіт. Двічі на рік відбуваються   сесії.

    Організація навчання за заочною формою під час сесій і в міжсесійний період здійснюється відповідно до графіку освітнього процесу та робочих навчальних планів на поточний рік, які доводяться до відома всіх студентів перед початком навчального року.      Виклик студентів на сесію здійснюється відповідно до графіку освітнього  процесу довідкою-викликом встановленої форми.

   Зміст, обсяг, структура та якість знань, навичок і умінь студентів, які навчаються без відриву від виробництва, відповідають вимогам державного стандарту освіти, встановленим для освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», «фаховий молодший бакалавр», «бакалавр».