Результати Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР - 2022»

 

За результатами Всеукраїнського конкурсу

 

«Педагогічний ОСКАР - 2022»

 

у номінації: ІННОВАЦІЇ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ

 

за впровадження інноваційного освітнього середовища закладу фахової передвищої освіти

 

І місце

 

Київський фаховий коледж прикладних наук

 

Створення платформи міжнародного освітнього ресурсу з вивчення американської і української жестових мов.

 

Методична розробка

 

Група авторів

 

 

Результати Всеукраїнського конкурсу Педагогічний ОСКАР – 2022

  

Конкурсні роботи педагогічних та науково-педагогічних працівників

 

Київського фахового коледжу прикладних наук:

 

  1. Створення платформи міжнародного освітнього ресурсу з вивчення американської і української жестових мов(Методична розробка із застосуванням сучасних технічних та інформаційних засобів навчання)
  2. Проєктний метод як засіб практикоорієнтовної підготовки фахівців спеціальності 022 Дизайн(Методичні рекомендації використання проєктних методів в практичній підготовці фахівців за спеціальністю 022 Дизайн).
  3. Розвиток емоційного інтелекту у виховному процесі підлітків (Інновації в організації виховного процесу взакладі фахової передвищої освіти).
  4. Практичне застосування експрес-методу підготовки операторів виробництв легкої промисловості(Сучасний навчально- методичний посібник).
  5. Сучасні швейні нитки та голки (Навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості).
  6. Використання інтерактивного методу визначення спеціальних компетентностей з основ композиції для спеціальності 022 Дизайн (Методична розробка, гра – змагання «Знавці композиції»).