дефлімпійські збірні України з волейболу стали срібними призерами чемпіонату світу

Автор: admin від 18-07-2016, 07:10

Срібло з Америки

Жіноча та чоловіча дефлімпійські (з вадами слуху) збірні України з волейболу стали срібними призерами чемпіонату світу, який проходив у Вашингтоні 6 -15 липня.

Чоловіча збірна України (головний тренер – Юрій  Грицюта) в груповому турнірі впевнено перемогла всіх суперників – їх було сім, але команду з Туреччини, яку обіграли в груповому турнірі, в фіналі здолати не змогла. Чоловіча збірна України - срібний призер змагань.

Жіноча збірна України (головний тренер – Леонід Касицький) в груповому турнірі програла лише американкам. На шляху до фіналу наші волейболістки впевнено взяли вгору над японською та російською командами. А ось реваншуватися в матчі з господарками у фінальному матчі не зуміли. В підсумку – срібні нагороди.

Колеж пишається тим, що у складі жіночої та чоловічої дефлімпійських   збірних України з волейболу є студенти нашого закладу – Каріна Балог (гр. Шс-37) та Дмитро Ренькас (гр. Вс-04). Поздоровляємо спортсменів  і особисто наших студентів з переконливою перемогою!