1-4 квітня у м. Одеса пройшов 16 Чемпіонат України Годзю-рю з карате серед юніорів

Автор: admin від 14-04-2016, 11:55

Студенти Київського коледжу легкої промисловості знову отримали чемпіонський титул

1-4 квітня у м. Одеса пройшов 16 Чемпіонат України Годзю-рю з карате серед юніорів, юнаків та кадетів, на якому студенти ДВНЗ "ККЛП", у котрий раз, посіли призові місця.

У особистій першості Данило Слюсар став найкращим – виграв 3 золоті медалі, Михайло Герасимчук – виборов 2 золоті та 1 бронзову медалі, а Артем Коновалов став  володарем  1 золотої, 1 срібної та 1 бронзової медалей. У командному вигляді програми (командне кате) студенти Коледжу отримали золоті медалі.

Директор Коледжу Ганна Щуцька щиро привітала чемпіонів та призерів цього турніру й виказала вдячність тренеру студентів Богдану Гончаренку.