Танці

Автор: admin від 2-06-2015, 06:34

Студент 3 курсу економічного відділення ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» Віктор Натрасенюк разом з партнеркою Даніелою Преап став срібним призером в танцях за латиноамериканською програмою у Відкритому турнірі WDSF серед молоді до 21 року, який відбувся у  Грузії (Тбілісі)

16-17 травня відбулося грандіозне шоу і велика міжнародна подія – у сонячному Тбілісі був проведений Чемпіонат Європи з танцювального спорту WDSF. У змаганнях прийняли участь дорослі спортсмени, молодь до 21 року та юніори. Перемогу у Відкритому чемпіонаті серії WDSF в категорії до 21 року з латиноамериканської програми отримали хазяєва турніру Avtandili Shonia – Elene Davitaia. Срібну нагороду вибороли київські спортсмени, які представляли український «Реверанс», Віктор Натрасенюк и Даніелла Преап. Це значна подія у спортивному життю танцювального спорту. Сердечно вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!