УВАГА!

Автор: admin від 19-03-2021, 08:51

У разі виявлення, що дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства чи експлуатації, вербування чи маніпуляцій в цифровому просторі, варто одразу звернутись до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України за посиланням (цілодобово) (див.: Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів).

Психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів:

1. Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитин (Пн – Пт з 12:00 до 16:00):0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних); 16 111 (безкоштовно з мобільних).

2. Онлайн консультація для підлітків в Teenergizer.

3. Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, куди звертатись за допомогою.

Також, повідомляємо Вас, що встановити «батьківський контроль» для пристроїв із операційною системою Windows 10 можна за такою послідовністю дій:

1. перейдіть з меню Пуск в розділ «Облікові записи користувачів»;

2. у категорії «Сім’я та інші користувачі» натисніть «Додати члена сім’ї»;

3. операційна система на вибір запропонує створити профіль для дитини або дорослого;

4. обравши відповідний пункт, введіть адресу електронної пошти. Для підтвердження адреси зайдіть в папку вхідних повідомлень електронної пошти.

Важливо: операційна система не дозволить активувати «батьківський контроль» для локального облікового запису. Створіть новий профіль для кожного користувача, якого належить контролювати.

Встановити «батьківський контроль» для пристроїв з операційною системою Android можна за такою послідовністю дій:

1. відкрийте програму «Play Маркет»;

2. у лівому верхньому кутку екрану натисніть на значок «меню» і виберіть «Установки» – «Батьківський контроль»;

3. увімкніть означену функцію;

4. обмежте доступ до налаштувань «батьківського контролю», встановивши PIN-код;

5. встановіть такі фільтри: «Додатки, ігри, фільми і серіали. Виберіть максимально допустиме вікове обмеження для контенту», «Музика і книги. Забороніть завантаження і покупку контенту для дорослих».

Важливо: «батьківський контроль» діє тільки на тому пристрої, де ви його налаштували. При необхідності ввімкніть його на іншому пристрої, знову виконавши наведені вище інструкції.

Встановити «батьківський контроль» для пристроїв «iPhone», «iPad», «iPod touch» можна за такою послідовністю дій:

1. перейдіть в меню «Налаштування» – «Основні» – «Обмеження»;

2. покрутіть вниз і натисніть «Обмеження», а потім «Включити обмеження»;

3. створіть пароль функції «Обмеження». Код-пароль обмежень необхідний для зміни налаштувань або відключення обмежень.

Крім того, на сайтах підтримки від виробників можна отримати додаткову інформацію щодо принципів роботи та точного налаштування функції «батьківського контролю».

 

На додаток до сказаного, з 22 по 27 березня Департамент освіти і науки проводить освітній фестиваль управлінської майстерності "Kyiv EdFest", під час якого будуть підніматися безпеки дітей у цифровому просторі. Долучитися можна за посиланням https://don.kyivcity.gov.ua/content/kyiv-edfest-2021.html

 

 

Лише нашими спільними зусиллями ми можемо створимо умови для безпечного перебування наших студентів, Ваших дітей в Інтернет просторі і соціальних мережах!

 

З повагою,

 

Соціально-психологічна служба Коледжу

Коментарі:

Залишити коментар